Ökológia terület + Ipar terület = Bolygó méret

LeGyEs

Administrator

Felmerült, hogy vissza kellene hozni az S3 előtti rendszert, ami azt jelenti, hogy a bolygó területén osztozik az ipar és az ökológia.

Stark

Tag

hogy mennyire imádtam azt a rendszert roll
Nem tudom eldönteni, hogy támogassam, vagy ellenezzem, de mivel kell a változatosság, így egyelőre mellette vagyok big_smile

Stark

Tag

Elég durva gazdasági korlátozás lesz, ha az ökonak is helyet kell hagyni.
Ennek ellensúlyozásának érdekében szerintem meg kéne felezni az ÖSSZES épület területét.

Persze lehet jönni, hogy mindig az épületek területének csökkentése mellett huszárkodtam... Legalább most van rá egy húzós ok tongue
A jelenlegi bolygólimit nagyon szoros, főleg 10 és 20 bolygó között.
A területek felezésével átlagban 60-70%-kal megnőne a bolygók ipara.
Ugyanis az ökológia eltartóképességéhez képest nevetségesen lekorlátoz a bolygók beépíthetősége:
egy beépített bolygó ellátásához elég lenne bioszféra 8-12% (persze keményen gombázva)

Utoljára módosította Stark (2015.02.08. 21:43)

LeGyEs

Administrator

Szerintem a 2M helyetti 5M alapbolygó ezt kompenzálja.

Stark

Tag

kár... azért egy próbát megért big_smile

Zord Kán

Új tag

Nem fog tetszeni sok mindenkinek csak az agyas starknak.  Egyszerűen kaki ez az öko tongue Főleg,ha új játékosokat is szeretne a játékba látni bárki is akkor nem ezt kéne erőltetni :Ennyi számomra az észrevétel ......

Zord Kán

Új tag

Bár gondolom megint lesz egy két táltosnak hitt hozzászólása egyeseknek szerintem a játékban nem ez amit meg kéne változtatni ,de úgy látom minden írásra méltó szó csak egy rakás flegma hozzászólást fog eredményezni !

Stark

Tag

Tudsz bármit érdemben hozzászólni? vagy megint el kezdesz kakázni?
Ha már egyszer Legyes pénzén megy a játék... hadd kísérletezzen, mi meg kipróbáljuk.
Azonban megtehetné, hogy a megkérdezésünk nélkül változtatgat, de itt a fórum, hogy érvekkel megvitassuk a változtatásokat.
Ha meg nagyon nagy gáz lesz, kiveszi...

Amúgy meg nincs semmi baj az ökoval és az első 15-20 planig nem lesz tömeges kihalás (persze ha nem direkt kajagyárakkal építed teli egyszerre).

Utoljára módosította Stark (2015.02.14. 20:16)

LeGyEs

Administrator

Ha lesz elég fád és köved, akkor minden eddiginél könnyebb lesz ökohackelni. Plusz 5M bolygókkal kezd mindenki.