Kérések

LeGyEs

Administrator

Új kényelmi funkciók, kezelőfelület változtatások, játékmenet.

Lagash

Új tag

esetleg az milyen nehéz kérés lenne, hogy flottát X darabra szedni? v Xed részt leválasztani, pl egy négyzetbe beírom, 10 és akkor minden hajótípus 1tizedével tölti ki a mezőt (szal a minden és értékenkét 10edelni) vagy 5nél ötödölne v 7nél hetedelne, szal ilyet esetleg "split in half" gomb... ugye ha belőttem egy flotta arányát akkor ez kényelmes lehet, nem kell calculátorral darabolni vagy trükközni gyorsdaraboláshoz, persze kérdés mennyire lehet nehéz megcsinálni(így ránézésre nem tűnik komplex featurének)

joexy

Új tag

Az építésnél, az épületek alatt ki van írva pl.: "6 666 építhető most". Itt erre kattintva ez a szám beíródhatna a szövegmezőbe, esetleg rögtön el is kezdhetné építeni, ha már kényelem. wink

LeGyEs

Administrator

Az építésnél, az épületek alatt ki van írva pl.: "6 666 építhető most". Itt erre kattintva ez a szám beíródhatna a szövegmezőbe, esetleg rögtön el is kezdhetné építeni, ha már kényelem. wink

Az a 6666 valójában nem helyes, mert a nettó fogyasztást ügye nem veszi figyelembe. Ha megcsinálom, akkor úgy kellene megcsinálnom, hogy a termelésbe ne zavarjon bele. Bár a bolygók különböző termelési ideje (és emiatt teleportálási ideje) miatt amúgy sem lehet teljesen pontos.

esetleg az milyen nehéz kérés lenne, hogy flottát X darabra szedni

Annyira nehéz nem lenne, csak eddig nem láttam értelmét a dolognak. Az eredeti játékban még kevesebb volt, mert ott a flottalimit is jóval szigorúbb volt. Tervben volt/van, hogy a szondák nem részei a hagyományos flottáknak és más limitek is vonatkoznának rájuk. Vagy hogy csak kihelyezve működnének (de hajó vinné oda, magától nem tudna mozogni, vagy csak nagyon lassan).

joexy

Új tag

Jó lenne, ha a levelekből nem tűnnének el az idézőjelek (macskaköröm, shift+2), sokszor egészen más lesz nélküle a szöveg jelentése, no meg idézni sem egyszerű.

LeGyEs

Administrator

Az szándékos volt egy nagyon egyszerű hack miatt. A GUI hackeket még nem javítottam ki, így főleg az XSS miatt veszélyes.

joexy

Új tag

Jó lenne (és hasznos így a szerver vége felé), ha a leveleket lehetne exportálni (egyszerre mindet). Akár egy textareába, a levelek közzé valami elválasztással, ahonnan kimásolva el tudnánk menteni, vagy esetleg egy letölthető szövegfájlba.