Kezelőfelület

LeGyEs

Administrator

Javaslatok a kezelőfelület módosítására, bővítésére.

misa

Új tag

Chat kezelőfelület olvashatósága .1x kaptam igéretet hogy esetleg a jelenleginek a forditottja is müködne  vagyis a megszokott lefelé gördülés.
Sajnálom de egy elcseszett megoldás a felfelé gördülő irás. akár lehetne jobbról balra is írni na azt sem tudnám megszokni

LeGyEs

Administrator

misa írta

Chat kezelőfelület olvashatósága .1x kaptam igéretet hogy esetleg a jelenleginek a forditottja is müködne  vagyis a megszokott lefelé gördülés.
Sajnálom de egy elcseszett megoldás a felfelé gördülő irás. akár lehetne jobbról balra is írni na azt sem tudnám megszokni

A következőn már úgy lesz (az S11v4 ß szerveren már úgy volt)

alex duty

Tag

egy pici jegyzetek fület lehetne a bolygó adatlapra?
mindig elfelejtem mit tervezek oda..

LeGyEs

Administrator

alex duty írta

Megoldható.

Stark

Tag

az ütemezett szállításnál a bejövő oldalról is lehessen törölni a szállítást

VincentMoon

Új tag

sziasztok! legyest kérdeznémXD...

tudom, hogy már elég régóta nyagattam vele és elnézést kérek ezért...
ha ezen a szerveren nem is, de a következőn esetleg 'végre' meg lesz csinálva a chet kikapcsolása gomb?
régen tök jó volt csak bekacsoltam és kész...

már az is eléggé irritáló, h állandóan vörös...nem szeretnék senkit sem megbántani vele...
ne legyen trollkodás belőle!:p.

köszönöm a választ(okat) és jó éjt előre is...

LeGyEs

Administrator

VincentMoon írta

ha ezen a szerveren nem is, de a következőn esetleg 'végre' meg lesz csinálva a chet kikapcsolása gomb?
régen tök jó volt csak bekacsoltam és kész...

Készen van elvileg.

alex duty

Tag

alex duty írta

Köszönöm!!

VincentMoon

Új tag

sziasztok! nem tudom, hogy hova írhatnám...

arra gondoltam, hogy vissza lehetne-e hozni a régi hajóleírásokat, amiket cucu még anno törölt? élvezet volt őket olvasni, most meg csak egy egysoros izé van ott! sztem a szondáé volt a legjobb,és a dn-é:!):p.

minden sci-fi játékban van hajóleírás...
teljesség igénye nélkül pl ogame, gal6, orion csillagköd...
jó éjt mindenkinek:).

Stark

Tag

http://zandagort.blog.hu/2009/01/14/urhajorajzok

az eredeti leírások itt megtalálhatók Vulpion tollából
az a baj, hogy annyit változott a harcrendszer és sok egyéb dolog, hogy a szövegek nem helytállóak

azonban, ha már a sztorit is újraindítjuk, új, a harcrendszerhez passzoló leírásokat is ki lehet ötletelni smile

VincentMoon

Új tag

Üdv! nem tutam, hogy melyik topicba írjam, bocs:).

nem akartam védelmi ágyúkat meg hasonlókat kitalálni:p.

Ötlet: Ionvihar!
A radarokat rongálná meg; vagy kapcsolná ki. A rongálás esetében csak csökkenne a látótávja; míg a legnagyobb fokozaton kikapcsolná több napra akár.

F-5- rendszer lenne; mint a tornádóknál:).
F-4ig csak csökkenne a látótávja; különféle-változó értékekkel.

Az F5 pedig pár napra kapcsolná le teljesen  mert túlterhelődött a rendszere...:p.
egyetlen dolog hatásos csak ellene: a hullamtörő-gát, amit viszont csak holdon lehetne építeni. gondoltam használjuk ki; ha már van rajta két épület:p.

persze a hullámtörés nem a tengerben lenne, hanem az űrben, és egy energiapajzs lenne.
csak a neve miatt vettem a mai életből.

az ionvihar bármely bolygót megtámadhatna, így ahol hold van; mindenhol meg kéne építeni...:p.
természetesen brutál kp-igénye és ára lenne az építkezésnek is [ pláne minden építhető helyen:D:p]. Így már meggondolandó lenne, hogy nem jobb-e azt a pár napot átvészelni...[ viszont minden nagy hatótávolságú felderítő eszközt kiütne, akárhol van, még ha a hangárban is szonda:p] Persze aki akarja felépíthetné:).

jó éjt előre is mindenkinek:).

Stark

Tag

inkább csinálj egy "Egyéb ötletek" topikot a meglévő témákba nem illőeknek

ez az ionviharos dolog meg elég átgondolatlan
pl mi alapján 'támad' meg bolygókat?

VincentMoon

Új tag

Szia! hát hogy van-e rajta radar; vagy nincs...

szóval nagyobb eséllyel támad meg radaros bolygókat, de anélküliket is, hisz azon is van normál alap radar, mint az ig2-ben csak ugye kisebb a látótávja...:p.

egy vihartól meg hogy várnád el, hogy 'ésszerűen' cselekedjen??:D. [ magyarul akármerre mehet magától; hiszen forog a szeme körül és nem muszáj egy galaxisban egynek lennie egy egyidejűleg sem...].
no jó éjt mindenkinek:).

ui.: bocs hogy ide írtam lagasékhoz nem mertem írni...

Utoljára módosította VincentMoon (2015.06.04. 19:41)

Pink Pony

Új tag

Szvsz jó lenne, ha lehetne több tutort adni egy bolygóhoz (és akkor mondjuk nem tutor lenne, hanem spectator)