Találkozók

LeGyEs

Administrator

Zandagort rajongói találkozók szervezése.

A találkozó önszerveződő módon működik, én nem fogok hivatalos találkozókat szervezni (pl. azért sem, mert nem Budapesten élek). Viszont a lehetőség mindenkinek adott.

Sajnos a többi Zandagort szerverrel eddig nem sikerült találkozót szervezni.

AjemMarci

Tag

Natehátakkorhátazértmárcsakazértis!

Zandás sörözésre gyűjtenék igényt, de ha már minimum négyen összejövünk akkor én elmegyek. Kiket érdekelne a dolog?
Helyszínnek valami könnyen elérhető helyet javasolnék pl a Nyugati környékén, hogy a vidékiek (mint én) is jobb eséllyel meg tudjanak jelenni. Időpont meg... először annyi a kérdés, hogy hétvége vagy hétköznap? Plusz a pénteket külön kategóriába venném.

Stark

Tag

inkább hétvége (péntek vagy szombat), ha már cucu idején nem voltam, egyszer mindenképp el kell mennem egy ilyen kockapartira big_smile

Pink Pony

Új tag

Október-től valószínűleg én is tudok menni, addig sajna nem.

Garmine

Új tag

Mennék mindenképp! smile

Inkább hétfő-csütörtök lenne jó, bárhol Budapesten. Péntek, hétvége csak októbertől lesz jó igazán.

We are The Borg. Resistance is futile.

LeGyEs

Administrator

Nekem vagy úgy kell szervezni, hogy kocsival Suzukival meg tudjak állni tutira, vagy legyen vonat vissza Kecskemétre és még azért el tudjak tölteni pár órát. Így nekem szombat-vasárnap jobb.

zero

Új tag

én is szívesen mennék

Zoárd Arcas

Új tag

Jelentkezem, benne lennék.

AjemMarci

Tag

Szerintem szeptember kb eleve esélytelen volt a legtöbb dolgozó/tanuló ember számára (nekem is), úgyhogy mindenképpen októbert próbáljuk megcélozni, ez hátha bátorítást ad azoknak akik még nem jeleztek.

LeGyEs

Administrator

Nekem is csak az október jó, az is csak 10-e után.

Leto

Új tag

Budapesten lakunk, úgyhogy október jó lenne szerintem is :-)
Mondjuk be kéne lőni egy dátumot eleve...
/Pipusz és Leto

Utoljára módosította Leto (2015.09.11. 21:25)

Én benne vagyok, ha van egy pix időpont viszonylag előre bejelentve. Mert akkor úgy szervezem a munkát.

Pink Pony

Új tag

Én két hét múlva tudok pontosabb infót adni, addig csak annyit tudok, hogy október második felében valamikortól ráérek,

Gorladius

Új tag

Nekem is jó, hétvégén javasolnék, de remélem nem széledünk szét pár óra alatt big_smile Az első vonatig tartson ki a társaság.

Pink Pony

Új tag

Még mindig albérlet keresésben vagyok sajnos, de igyekszem.