Szövetség nélkül

Eryx

Új tag

Minek egyáltalán szõvetség? Agyon tömik egymást nyersivel az eröviszonyok meg irreálisan eltolódnak. Ne legyen szövetség vagy, ha már van is miért nem tiltjuk vagy korlátozzuk minimálisra a nyersi küldését. Így tényleges kép lenne az egyének eröviszonyáról nem lennének szövikben bujkáló szürke kis egerek.

alex duty

Tag

Eryx írta

Minek egyáltalán szõvetség? Agyon tömik egymást nyersivel az eröviszonyok meg irreálisan eltolódnak. Ne legyen szövetség vagy, ha már van is miért nem tiltjuk vagy korlátozzuk minimálisra a nyersi küldését. Így tényleges kép lenne az egyének eröviszonyáról nem lennének szövikben bujkáló szürke kis egerek.

szerintem inkább kapjanak több szerepet a szövetségek, lépjen a politika is színre,hátha lehet ellensúlyozni egy-két szuper szövetség erejét, talán nem csak katonailag.

bal3

Tag

Eryx nyersanyag lapátolás a leggkevesebb gond, játékosok mentalitása a baj, én ha szájkaratéval nyomultam lezuztak, semmit sem kimélve! - Ma már a legnagyobb gond hogy nincs aki szeretne játszani tanulni se! Hogy szolitsalak meg téged pl hogy elmondjam miként lehetsz hatékonyabb? Reklamálni nem kell, meg kell érteni hogy a toplista elej önzö dög, ök nem adnak semmit senkinek, ha adsz az veszteség szerintük. Szupernek nevezet szövik nem véletlenül azok, szuper terv, szuper türelem, szuper öszeszokotság, szuper felsöbségrendüsség!   Akarat erő és jó vezetö, nehéségekor nem feladni!  Szuperhatalomtol türelem, ill 3rzékenység a nála gyengébb szövetségek felé!  Már azért is hogy ne unatkozák szét magukat a hátralevö szerveren, de ha akarja a szuper szövi adjon flottást és elmokáztatom öket!